Kadınlar Sitesi

Amigurumi ile Mor Saçlı Kız Oyuncak Yapımı

Amigurumi ile Mor Saçlı Kız Oyuncak Yapımı

Amigurumi ile Mor Saçlı Kız Oyuncak Yapımı

Amigurumi oyuncak yapımında en çok yapılan modellerin başında bebek yapımı gelmekte. Çoğu kişi kız bebek yapımında çok fazla amigurumi oyuncak yaptığından farklı renk ve modellerde amigurumi kız bebekleri yapmakta.

Amigurumi mor saçlı kızı çocuklarınız çok sevecektir. Hem değişik renkte saçı olacağı için dikkat çekici de olur. Bu sayede çocuğunuz teknolojik aletlere yönelmektense bu mor saçlı bebeği tercih edecektir. Bu da onun için oldukça yaralı olacaktır. Hem zararlı teknolojiden uzaklaşmış hemde eğlenmiş olur.

Ayrıca bu mor saçlı bebeğin yapımı sırasında çocuğunuz yanınızda olabilir. Bu sayede yaparken aynı zamanda çocuğunuza renkleri öğretebilirsiniz. Bunu da yaparsanız ayrıca eğitici olur. Artık amigurimi mor saçlı bebeği yapmamanız için hiç bir engel yok.

Ayrıca bu bebekleri birlikte yaptıktan sonra birlikte oynayabilirsiniz de. Oyun sırasında çocuğunuza birlikte değişik şeyler yapabilirsiniz. Eğer çok küçük bir çocuğunuz varsa onunla birlikte uyumasını da sağlayabilirsiniz. Ya da oyun sırasında onun henüz söylemediği kelimeleri bebeğe söyleyin. Bu sayede çocuğunuz dikkatini çeker ve bu kelimeleri dile getirmeye başlar. Ayrıca annesiyle harika bir vakit geçirdiği için çok sevinir.

Amigurumi mor saçlı kız yapımında gerekli malzemeler;

– 9 adet istediğimiz renklerde amigurumi ipliği

– 2 numaralı tığ

– 3,5 numara şiş

– Aksesuar olarakta kordon

Amigurumi mor saçlı kız yapımı;

– Öncelikle baş ve gövde kısmı yapılarak amigurumi mor saçlı kızımızın yapımına başlıyoruz.

– Daha sonra mor saçlı kızımızın kulaklarını yapıp başına dikiyoruz.

– Ardından bebeğimizizn parmaklarını, elini ve kolunu yapıp gövdesine dikiyoruz.

– Ardından kızımızın bacaklarını yapıp gövdesine dikiyoruz.

– Daha sonra tişörtünü yapıp bebğimizin üstüne giydiriyoruz.

– Sırada bebeğimizin ayakkabılarını, saçını ve tulumunu yapmak kalıyor. Bunları da yaparak bebeğimizin yapımını tamamlıyoruz.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ