Kadınlar Sitesi

Alişan’ın Yeni Sevgilisini Gören Esra Erol’dan Zehir Zemberek Açıklamalar…

Alişan’ın Yeni Sevgilisini Gören Esra Erol’dan Zehir Zemberek Açıklamalar…

Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol’la düğünlerine 1.5 ay kala ayrılan Alişan yeni bir aşka yelken açtı.Hürriyet’in haberine göre, Alişan gönlünü yeni başlayacak dizisi Dostlar Mahallesi’deki rol arkadaşı Buse Varol’a kaptırdı.Bunu duyan esra erol açtı ağzını yumdu gözünü.Kardeşimi kandırdı.Nişan döneminde 70 bin tl harcadı diyor.Bunların hepsi yalandır.

blank

İkili geçtiğimiz günlerde birlikte yurt dışı tatiline de çıktı.

Alişan, 1976 doğumlu arabesk ve pop müzik şarkıcısı. Başrolünde olduğu Aynalı Tahir (1998) adlı diziyle iyice tanınan ve sevilen şarkıcı, çıkardığı albümlerle de gündeme gelmiştir.

blank

Bingöllü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976’da İstanbul Kasımpaşa’da dünyaya geldi. Gerçek adı Serkan Burak Tektaş olan ünlü şarkıcı müzik piyasasına atıldıktan sonra Alişan olmuştur.Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı.

blank

Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses’in “Sabuha”, İzzet Altınmeşe’nin “Maden Dağı” adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Serkan’a türkü söyletirlerdi. Bu, liseyi bitirene dek sürdü.

blank

Serkan’ın en büyük amacı pilot olmaktı ancak ÖSS’den yeterli puanı kazanamayınca bu hayali suya düştü. Lise 1. sınıftayken, babasının maddi desteğiyle ilk kasetini yaptı. Ancak bunu, gerçek bir kaset çalışması olarak kabul etmiyor.

blank

Dedesi ve dayısının yakın dostu olan, Prestij Müzik’in ortağı Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedilen Serkan, daha sonra firmanın diğer ortakları Mahsun Kırmızıgül ve Burhan Aydemir’ in de desteğiyle ilk albümü “Sana Birşey Olmasın” ı 1997’de piyasaya çıkardı.

blank

Albümün çıkış parçası “Kralı Gelse” adlı parçayla müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı, şarkısı dilden dile dolaştı. Alişan’ın müzikteki hedefi, her genç yenetek gibi, en iyilere imzasını atıp kalıcı olabilmek.Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’la nişanlanan ve evlenmelerinden az bir süre önce ayrılan Alişan’ın gönlünü, yeni başlayacak dizisi Dostlar Mahallesi’ndeki rol arkadaşı Buse Varol’a kaptırdıüı iddia edildi. Peki Buse Varol kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Alişan eski nişanlısı Eda Erol ile Eylül ayında ayrılmıştı.

blank

Şarkıcı Alişan, sunucu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile nişanlanmış, çift Eylül’de yüzükleri atmıştı. Alişan’IN, aşkı yeni dizisi Dostlar Mahallesi’nde bulduğu iddia edildi.Buse Varol, 1990 yılında Manisa’da doğdu. Üniversiteyi Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünden mezun oldu. 2 yıl kadar özel bir eğitim kurumu olan Dershanede stajyer öğretmenlik yapmıştır.

blank

Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncunun Liseye giden bir erkek kardeşi vardır. 2012 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldıktan sonra ün kazanan güzel oyuncu uzun süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk alanına geçmiştir.

blank

Mota Ayla Algan, Ümit Çırak, Müfit Aytekin ve Bahar Kerimoğlu Özel Ders almıştır. Tozlu Yollar dizisinde Şerife karakterini canlandıran Varol ayrıca Arka Sokaklar Dizisinde Yasemin İsimli bir Polis memurunu canlandırmıştır.

blank

Güzelliğiyle ön plana çıkmayı başaran oyuncumuzun fiziksel özellikleri de dikkat çekmektedir; 174 cm boyunda, 56 kg, saç rengi kumral göz rengi ise mavidir.Alişan ile sevgili olduğu haberleriyle gündeme gelen Buse Varol, 25 Mart 1990’da Manisa’da doğdu. Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünden mezun oldu. 2 yıl kadar özel bir eğitim kurumu olan Dershanede stajyer öğretmenlik yaptı. 2012 yılında düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldıktan sonra ün kazanan Buse Varol, uzun süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk yapmaya başladı. Arka Sokaklar, Tozlu Yollar, Şehrin Melekleri ve Kış güneşi adlı dizilerde yer aldı. 2016 yılında ise Dağ 2 adlı filmde Ece karakterini canlandırdı.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ