Kadınlar Sitesi

Sincap Her Gün Kapılarına Geliyordu – 8 Yıl Sonra Nedenini Anlayınca Çok Şaşırdılar

Hiç beklemediğiniz hayvanlar en yakın arkadaşınız olabiliyor.

İnsanlar ve hayvanlar arasında inanılmaz yakınlıklar oluşabiliyor. Sadece kediler ve köpeklerden bahsetmiyoruz. Bazen yabani hayvanlar bile insanlarla yakınlaşabiliyorlar.

Brantley Harrison ve ailesi 2009 yılında yaralı bir sincabı iyileştirip doğaya geri saldı.Sekiz yıl sonra Bella ismini verdikleri sincap hemen her gün onları ziyaret etmeye başladı.

2009 yılında Bella ismindeki sincaba bir baykuş saldırdı ve sincap ağır yaralandı.

Neyse ki Brantley Harrison ve ailesi sincabı fark etti ve hemen müdahale etti.Aile Bella’ya çok iyi davrandı ve iyileşmesi için her şeyi yaptı. Bella bir yıl boyunca onlarla yaşadı.

Bella gücünü toplayınca aile onu doğaya geri saldı. Ancak Bella hiçbir zaman uzaklaşmadı. Şimdilerde sık sık onu kurtaran aileyi ziyaret ediyor. İlk tanışmalarının ardından sekiz yıl geçti.

Brantley, The Dodo’ya “Bizi her ziyarete geldiğinde birileri onu farketsin diye ön kapının önünde duruyor. Bazen mutfağın camının önünde zıplayarak onu farketmemizi sağlıyor” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Bella’nın bir kez daha yardıma ihtiyacı oldu. Ayağını sakatlamıştı. Veterinere götürdüklerinde sincabın hamile olduğunu öğrendiler.Brantley Harrison, “Bebekliğini bildiğim hayvanın şimdi bebekleri oluyor” dedi.

Hayvanlarla insanların yakınlaşması herkesin içini ısıtıyor. Onlardan öğreneceğimiz çok şey var. Bella’nın hikâyesini paylaşmayı unutmayın.

loading...
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ