Kadınlar Sitesi

Geyik Marketten Ayrılmıyordu – Kasiyer Ne İstediğini Anlayınca Gerekeni Yaptı

Geyikler de alışveriş yapar

Her yıl yıl başında sevdiklerimize hediyeler alırız. İşimizi genelde son güne bıraktığımızdan hediye seçimini de acilen yapmamız gerekir.Az sonra göreceğiniz anne geyik de onlardan. Colorado’daki küçük bir markete girince kameralara yakalandı.

Lori Jones, Colorado’daki küçük bir markette çalışıyor. Marketin etrafı ormanlık olduğundan sık sık hayvanlarla karşılaşıyorlar. Karşılaştığı son hayvan ise oldukça ilginçti.

Lori, geyiğin markete sıradan bir müşteri gibi girdiğini söyledi.The Dodo’ya “Çok komikti. Güneş gözlükleri ve cipslerin olduğu yere bakıyordu. İnanılmaz güldüm!” dedi.

Aslında geyiği etraftaki herkes tanıyormuş. Buna Lori de dahilmiş. Geyiği daha önce birkaç kez görmüşler.Ancak geyik hiçbir zaman insanlara bu kadar yaklaşmamış.Geyiğin yolunu kaybettiğini düşünen Lori Jones, elindeki fıstık ezmesiyle geyiği gitmesi gereken yere yönlendirdi.

Lori her şeyin bittiğini düşündü.Meğerse yanılıyormuş.

Lori, “Yarım saat sonra bütün ailesiyle beraber markete geri döndü. Arkada oyalanırken bir tıkırtı duydum. Yanında yavruları ve sürüsüne dahil ettiği bir antilop vardı” dedi.

Lori, “Kapıdan ‘İçeriye girebilir miyiz?’ dercesine bakıyorlardı. Ben de ‘Hayır’ dedim. O kadar komikti ki!” dedi.

Anne geyiğin ne demek istediğini kimse anlayamadı ama sanki yılbaşı hediyesi istiyor gibiydi.Lori geyiğe fıstık ezmeli çikolata verdikten sonra onları ait oldukları yere götürdü.İlk defa böyle bir şeyle karşılaşan Lori ömrü boyunca bu günü unutmayacağını söyledi.

“Yabani hayvanlarla iç içe uyum içinde yaşamamız beni çok sevindiriyor” dedi.

Meraklı geyiğin yaptıkları sizi de güldürdüyse paylaşın.

loading...
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ