Kadınlar Sitesi

42 Yaşında Üçüzleri Olacağını Öğrendi – Doğumda Kendisini Büyük Bir Sürpriz Bekliyordu

Kulağa imkansız gelebilir ancak hayatta hiçbir şey imkansız değildir. Kimberly Fugate 42 yaşındayken üçüzleri olacağını öğrendi.

10 yaşında bir kızı vardı ve bir daha hamile kalmasının mümkün olmayacağını düşünüyordu.

Ultrasona girince ise gözlerine inanamadı. Doktor tek yumurta üçüzlerine hamile olduğu müjdesini verdi.Kimberly ve eşi Craig dokuz ay sonra bir kez daha şaşıracaktı.

Üçüz gebeliğin riskleri hakkında aile iyice bilgilendirildi.Heyecanın yerini bu kez endişe aldı. Fugate ailesi dört gözle doğum gününü bekledi.Daha büyük bir eve taşınıp üçüzlerin odasını hazırladılar.

Dokuz ay hızla geçti.Sorunsuz gerçekleşen bir doğumla üç bebek dünyaya geldi.Ancak az sonra olacakları kimse beklemiyordu.Ebe birden, ‘Bir çift ayak daha görünüyor!’ diye bağırdı.Odadaki herkes şaşkınlığa uğradı.Kimberly ve Craig çiftinin dördüzleri oldu.

Doktorlar bile bunu önceden kestirememişti. Meğerse bebeklerden biri ultrasonda diğerlerinin arkasına gizlenmiş.729 binde 1 görülen bir olay gerçekleşti ve sürpriz bir şekilde dördüncü bebek dünyaya geldi.
Kimberly, Newsocracy’ye “Dünyanın en şanslı annesiyim!” dedi.

Bebekler hastanede bekletildikten bir süre sonra taburcu edildiler.Şimdilerde büyük evlerinde yaşıyorlar.Kimberly, “Bebeklerim iyi ki dünyaya gelmiş. Onlar olmasa ne yapardık bilemiyorum. Evimize neşe getirdiler. Bebek kokusunu çok özlemişiz” dedi.Fugate ailesine ve özellikle de tek yumurta dördüzlerine sağlık ve mutluluk diliyoruz.Mucizevi olayı Facebook’ta paylaşalım.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ