Kadınlar Sitesi

BİM aktüel, 8 Aralık 2017 Cuma ürün broşürü ve kataloğu yayınlandı kaçırmayın hanımlar

BİM aktüel, 8 Aralık 2017 Cuma ürün broşürü ve kataloğu yayınlandı kaçırmayın hanımlar

Aralık ayı BİM aktüel ürün broşürü yayınlanırken katalog içerisinde ürün çeşitliliği göze çarpmaktadır. Cam bardaklar, borcamlar, oyuncaklar, çay makinesi ön plana çıkan ürünler arasında yer almaktadır.

BİM aktüel, 8 Aralık 2017 Cuma ürün broşürü ve kataloğu yayınlandı

BİM Aralık ayı aktüel ürün broşürleri içerisinde en zengin ürün yelpazesi 8 Aralık Cuma itibari ile müşterilerin beğenisine sunulacak. Derin tencereler, tavalar, sütlük, sosluk, düdüklü tencere, borcam, çay makinesi, tencere tava setleri, oyuncak arabalar kamyonlar, cezve, bardak, kavanozlar, montlar, polar erkek bayan ürünleri ilk göze çarpan aktüel ürünler arasında yer almaktadır.

8 ARALIK CUMA BİM AKTÜEL ÜRÜN KATALOĞU

Altus markasına ait olan 1700 watt gücündeki çay makinesi BİM marketlerde 8 Aralık 2017 Cuma itibari ile satışa çıkmaktadır. Ürün üzerinde Arçelik etiketi de bulunmakta olup ürün 2 yıl Arçelik A.Ş. servis garantisi altındadır.

Çay Makinesi
Cam demlik kapasitesi 0,7 litre olan ürünün su ısıtıcı kısmı ise 1,7 litre kapasitesine sahiptir. Otomatik kapanma özelliğine sahip ürün 99,00 lira peşin ve belirli kredi kartlarına 6 taksit ile satılmaktadır. ogretmenlericin.com olarak bu hafta ŞOK ve A101 marketlerde satılan aktüel ürünleri de incelemenizi öneririz. Benzer çay makinelerinin satışlarını inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz.

Gizli rezistans özelliğine sahip çay makinesinde ikili ısıtma sistemi sayesinde sıcak tutma fonksiyonu da bulunmaktadır. Kaynama ve sıcak tutma ışıklı göstergesi bulunan ürünün paslanmaz çelik çay filtresi de olup ürünün kablo depolama alanı da yer almaktadır. Ayrıca kullanım kolaylığı açısından ürünün taban üzerinde 360°C dönebilen kablosuz kullanım imkanı da vardır.

LAV markasına ait tabanı boyalı olan 6’lı çay bardağı seti 6,95 liradan satılırken yine LAV markasının ürünü olan desenli ve tanesi 315 cc ölçüsünde olan 3’lü meşrubat bardağı 4,95 liradan satılmaktadır. 8 Aralık Cuma BİM aktüel ürünler arasında Öğretmen Haber sitesi olarak cam, bardak, mutfak ürünlerinin ağırlıklı olduğunu görmekteyiz.

BİM Aktüel Lav Ürünleri
68 cc kapasiteli 6’lı cam reçellikler 5,90 liradan 285 cc ölçüsüne sahip LAV ürünü Pastel Renkli Kısa Meşrubat Bardakları da 1,80 liradan BİM müşterilerine satışa sunulmaktadır.

350 cc olan 3’lü Taban Boyalı Meşrubat Bardağı 6,50 liraya, 205 cc 3’lü Desenli Kahve Yanı Su Bardağı 4,50 liraya satılmaktadır. 340 cc Pastel Renkli Meşrubat Bardağı satış fiyatı 1,80 lira olup bu ürünle üstteki katalog sayfasında yer alan ürün farklı üründür. 250 cc kapasitesine sahip farklı renklerde Pastel Kapaklı Saklama Kabı ise 1,35 liradan satılmaktadır.

LAV Bardak Çeşitleri
Sunny markasına ait Elektrikli Kahve Cezvesi 24,90 liradan satışa sunulurken ürünün 2 yıl garantisi de bulunmaktadır. 1000 Watt gücünde olan ürünün 0,4 litre kapasitesi, açma – kapama düğmesi, ısıya dayanıklı gövdesi ve paslanmaz gizli rezistansı da özellikleri arasındadır.

Elektrikli Kahve Cezvesi
Kalp şeklinde cam tabağı olan LAV markasına ait 12 Parça Çay Seti 14,90 liradan satışa sunulmaktadır. 11 litre kapasiteli BONERA markasına ait 304 kalite paslanmaz çelik gövde ve kapak özelliğinde olan eşit ısı dağılımı sağlayan 3 kat indüksiyon kapsül tabana sahip Derin Tencere 45,00 liradan satılmaktadır. ŞOK 2-5 Aralık 2017 aktüel ürün broşürü içerisinde de aynı markanın tencere çeşitlerinin yer aldığını hatırlatalım.

Derin Tencere 11 lt
Siyah ve petrol renk seçeneklerine sahip M-L-XL bedenleri olan, kumaş antipilling özelliği sayesinde tüylenme yapmadığı belirtilen ekstra sıcak tutma özelliğine sahip özel su iticiliğe sahip fermuar kullanılan %100 polyester Uzun Fermuarlı Bayan Polar 29,90 liradan satışa sunulmaktadır.

Bay bayan polar
Siyah ve kırmızı renklerde Kısa Fermuarlı Bayan Polar 19,90 liradan satılırken, siyah, kırmızı, lacivert renklerde Uzun Fermuarlı Bay Polar 29,90 liraya, Kısa Fermuarlı Bay Polar ise 19,90 liraya satılmaktadır. Ürünlerin hepsinde kullanılan malzeme özelliği aynıdır.

Rüzgar geçirmez özellikte olduğu aktüel ürün broşürü üzerinde belirtilen Softshell Mont 8 Aralık 2017 Cuma günü BİM şubelerinde 59,90 liradan satışa sunulmaktadır.

BİM Softshell Mont
S-M-L-XL-XXL beden seçenekleri bulunan rüzgar ve su geçirmeyen ürün nefes alıcı özelliğe sahiptir. Ayrıca üründe özel kaplamalı su itici fermuar kullanıldığı görülmektedir.

Renga markasına ait desenli 3’lü Puding Kabı 5,90 liradan satışa sunulurken sos haznesine sahip sızdırmaz kapak özelliği olan ~660 cc kapasiteli Salata Kavanozu 3,90 liradan satılırken bu üründe renga markasına ait bir üründür.

Borcam, kavanoz, bardak
280 cc desenli bardak 1,35 liradan BİM müşterilerine satışa sunulurken Paşabahçe ürünü olan borcam kare tepsi ise 14,90 liraya aktüel ürün kataloğu içerisinde yer almaktadır. Kare tepsinin kapasitesi yaklaşık 3200 cc olarak belirtilmiş.

Renga ürünü olan 370 cc Kaşıklı Bal ve Reçel Kavanozu 4,90 liradan 8 Aralık Cuma günü BİM marketlerde satışa sunulurken, 300 cc renkli kapaklı limonluk ürünü de 2,50 liraya satılmaktadır. Paşabahçe markasına ait 340 cc Storemax Kilitli Yuvarlak Saklama Kabı 9,90 liradan müşterilerin satışına sunuluyor.

Yuvarlak borcam, saklama kabı
Bir diğer Paşabahçe ürünü de yuvarlak cam kapaklı saklama kabı olarak karşımıza çıkmaktadır. ~275 cc 4 parçadan oluşan 2’li Basic Yuvarlak Cam Kapaklı Saklama Kabı 8.12.2017 Cuma itibari ile yüzlerce BİM şubelerinde 7,90 liradan satılmaktadır.

8 Aralık Cuma BİM aktüel ürünler arasında en çok ilgi çekecek ürünlerden birisinin Chef’s markalı tencere ve tava seti olduğunu düşünmekteyiz. 20+24 cm derin tencere, 26 cm karnıyarık tenceresi, 26 cm tavadan oluşan 7 Parça Tencere Tava Seti 89,90 liradan satışa sunulmaktadır.

Tencere Tava Seti 7 Parça
Yanmaz yapışmaz kolay temizlenebilen 5 kat teflon iç kaplama özelliği olduğu belirtilen ürünler ergonomik ısıya dayanıklı sap, kulp, tepelik parçalarından oluşmaktadır. Ayrıca ürünlerin gövde kalınlığı ~2,70 mm olup ürün 6 taksitle de satın alınabilmektedir.

304 kalite paslanmaz çelik gövde ve kapağa sahip olan 28 litre derin tencere 85,00 lira peşin ve kredi kartına 6 taksit ile satılmaktadır. 14 cm gövde kalınlığı 2,2 mm olan chef’s markasına ait Granit Efektli Sosluk 9,90 liradan satışa sunuluyor.

8.12.2017 Cuma BİM Aktüel
26 cm tava (gövde kalınlığı 2,5 mm), 18 cm sahan (gövde kalınlığı 2 mm) ürünlerinden oluşan çizilme ve aşınmaya karşı direnci artırılmış yanmaz yapışmaz granit efektli iç kaplama özelliğine sahip Granit Efektli 2’li Set 26,90 lira olup 14 cm ölçüsünde 2,2 mm gövde kalınlığına sahip Granit Efektli Sütlük 9,90 liradan satılmaktadır.

BONERA markasına ait ~22 cm derin tencere, ~26 cm basık tencere, ~26 cm tava ürünlerinden oluşan 5’li Granit Efektli Set 89,90 liradan satışa sunulmaktadır. Isıya dayanıklı iç – dış yüksek kalite de granite efektli kaplama özelliğine sahip ürünlerin yaklaşık 3 mm gövde kalınlıkları da bulunmaktadır.

5’li Granit Efektli Set
Ergonomik Soft Touch bakalite kulp ve tepe malzemesine sahip ürünlerin cam kapakları da bulunmaktadır. Ürün kredi kartına 6 taksit seçeneği ile de satın alınabilmektedir.

3,5 lt & 5 lt düdüklü tencere BONERA markasına ait olup ürünlerde emniyet ventilli düdüklü kapağı bulunmaktadır. 304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahip olduğu belirtilen ürünlerde eşit ısı dağılımı sağlayan 3 kat indüksiyon kapsül taban bulunmaktadır. Extra cam kapak özelliği olan ürün 75,00 liraya satılmaktadır. Güveç Model Düdüklü Tencere Seti kredi kartına 6 taksitle de satılmaktadır.

Güveç Model Düdüklü Tencere Seti
Yaklaşık 48 cm ölçüsünde olan +24 ay ve üzeri çocukların oynamasına uygun ön kısmında ip geçirme yeri, arka kısmında taşıma sapı bulunan Pick-Up Araba 14,90 liradan satışa sunulurken BİM 8 Aralık oyuncak ürünler arasında 1:34 – 1:39 ebatlarında +3 yaş ve üzeri çocukların oynamasına uygun Lisanslı Çek Bırak Arabalar 12,50 liradan satışa sunulmaktadır.

BİM Oyuncak aktüel ürünler
Mikrofon, terazi, para çekmecesi bulunan 2 adet AA pil ile çalışan Lisanslı Lolla’s Yazar Kasa 39,90 liradan satılmaktadır. Chef’s markasına ait çizilme ve aşınmaya karşı direnci artırılmış yanmaz yapışmaz granit efektli iç kaplamaya sahip Granit Efektli Dilimli Kek Kalıbı 12,90 liradan, 270 cc Paşabahçe 4’lü Vita Su Bardağı 5,90 liradan, 95 cc farklı renklerde Plastik Kulp Aksesuarlı Bardak 2,75 liraya satılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ